Koupit za 310 Kč
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektřina a magnetismus - Ivan Štoll, Bedřich Sedlák Publikace Elektřina a magnetismus je základní vysokoškolskou učebnicí pro fyzikálně a přírodovědně zaměřené obory. Její výklad je veden velmi důkladně, jednotlivé poznatky a souvislosti mezi nimi jdou pečlivě objasňovány a završeny formulací Maxvellových rovnic. Pro uvedení do širšího kontextu jsou – alespoň orientačně – použity i novější mikrofyzikální přístupy. Součástí výkladu je také řada podrobně vyřešených příkladů. Kniha svým obsahem překračuje látku základního kurzu fyziky a může sloužit jako most k přednáškám o teorii elektromagnetického pole. z kategorie E-knihy | Učebnice od Karolinum naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Parametry

Autor Štoll Ivan, Sedlák Bedřich